PARTNER PORTALU

20 projektów deweloperskich w planach J.W. Construction

W perspektywie najbliższych lat J.W.Construction zamierza zrealizować 20 nowych projektów mieszkaniowych i komercyjnych oraz wprowadzić do sprzedaży 4 743 lokale.

Autor: HouseMarket.pl 26 sierpnia 2015 19:05

Spółka planuje wzrost sprzedaży w najbliższym roku i kolejnych latach chcąc uzyskać poziom 1,5 - 2 tys. lokali rocznie. Będzie to możliwe głównie dzięki wprowadzeniu do oferty ponad 1,6 tys. nowych mieszkań w samym 2015 roku.

W I półroczu 2015 roku J.W.Construction realizowała siedem inwestycji mieszkaniowych na łączną liczbę 1 683 lokali o powierzchni 81,437 mkw. oraz domy jednorodzinne.

Front prowadzonych prac obejmował inwestycje na terenie całego kraju: Bliska Wola – Etap A, B1 i B2 w Warszawie, Osiedle Nowe Tysiąclecia etap A1 i B1 w Katowicach, Osiedle Łódź Centrum III w Łodzi, Osiedle Bernadowo Park w Gdyni, oraz domy jednorodzinne – Villa Campina k. Ożarowa Mazowieckiego.

W II półroczu 2015 roku deweloper rozpoczął budowę i sprzedaż Osiedla One przy ulicy Marcina z Wrocimowic w Warszawie oraz Osiedla Zielona Dolina II etap I na warszawskiej Białołęce.

W przypadku wszystkich planowanych na lata 2015-2016 projektów deweloperskich grupa jest właścicielem bądź użytkownikiem wieczystym gruntu. W znacznej części planowanych projektów przeprowadziła także prace projektowe i przygotowawcze. Realizacja inwestycji finansowana będzie ze środków własnych, wpływów od klientów w przypadku rachunku powierniczego otwartego oraz z uzyskanego kredytu bankowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych