PARTNER PORTALU

2,5 tys. nowych mieszkań w ofercie Polnordu

W drugiej połowie roku Polnord planuje wprowadzić na rynek ok 1,7 tys. lokali. Cała nowa oferta dewelopera w 2015 r. ma liczyć ok. 2,5 tysiąca lokali.

Autor: HouseMarket.pl 02 lipca 2015 16:12

Od początku roku Polnord wprowadził do sprzedaży kolejne budynki w ramach projektów w Warszawie (Ostoja Wilanów), Łodzi (City Park), Szczecinie (Ku Słońcu) oraz w Redzie (Aquasfera). Ponadto do oferty wprowadzona została nowa inwestycja w warszawskim Wilanowie – Brzozowy Zakątek (etap I).

 

- Tak jak zapowiadaliśmy planujemy osiągnąć w całym 2015 r. kontraktację na poziomie ok. 1,5 tys. lokali. W tym celu do oferty są wprowadzane systematycznie nowe projekty, dopasowane do aktualnych potrzeb klientów - mówi Piotr Wesołowski, prezes zarządu Polnordu.

 

Polnord realizuje projekty deweloperskie przez spółki celowe, które zawiązuje samodzielnie lub z partnerami. Na koniec II kwartału 2015 r. deweloper był w trakcie realizacji 19 inwestycji, w Trójmieście, Redzie, Szczecinie, Olsztynie, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Ząbkach, w ramach których powstanie ok. 2,7 tys. lokali.

- Tylko w najbliższym czasie uruchomimy sprzedaż kolejnego etapu osiedla Neptun w podwarszawskich Ząbkach, Stacji Kazimierz na warszawskiej Woli, a także osiedla Brama Sopocka w Gdyni i Tęczowy Las w Olsztynie – wylicza Piotr Wesołowski.

Polnord sprzedał w pierwszej połowie 2015 r. 833 lokale, wobec 625 mieszkań sprzedanych w tym samym okresie ubiegłego roku. W całym 2014 r. deweloper podpisał 1252 umowy netto, a w 2013 r. zakontraktował 1094 lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych