PARTNER PORTALU

Adept wchodzi w segment mieszkaniowy

Adept Investment rozpoczęła działalność deweloperską w segmencie inwestycji mieszkaniowych. Deweloper zainwestuje blisko 30 mln zł w projekty na terenie Trójmiasta.

Autor: HouseMarket.pl 24 listopada 2015 14:41

W związku z rozwojem Grupy Adept Investment, spółka rozpoczęła działalność deweloperską w segmencie inwestycji mieszkaniowych. Obszarem zainteresowania spółki jest wyłącznie Trójmiasto, gdzie w najbliższych trzech latach Adept zainwestuje blisko 30 mln zł. Strategia przedsiębiorstwa zakłada inwestycje w nieruchomości, na których powstaną prestiżowe apartamenty o wysokim standardzie, które charakteryzować będzie unikalna architektura i wysoka jakość użytych materiałów, a ilość lokali w obiekcie nie przekroczy liczby 20. Lokalizacja inwestycji jest kluczowym czynnikiem dla inwestora.

Warto podkreślić, iż inwestycje mieszkaniowe będą finansowane ze środków własnych Grupy Adept Investment, a sprzedaż apartamentów rozpocznie się po wybudowaniu obiektów. Pierwsze dwie nieruchomości, na których powstaną apartamenty spółka nabyła w Gdyni w prestiżowej dzielnicy Orłowo i aktualnie poszukuje kolejnych atrakcyjnych terenów inwestycyjnych na terenie Trójmiasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych