PARTNER PORTALU

Archicom zapowiada nowe inwestycje we Wrocławiu

280 klientów zdecydowało się na zakup nieruchomości od Archicomu, czyli o 9 proc. więcej niż w pierwszym półroczu ubiegłego roku. Deweloper zapowiada pięć nowych inwestycji w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie.

Autor: HouseMarket.pl 03 lipca 2015 13:12

- Wrocławianie dostrzegają korzyści płynące z wyboru osiedli społecznych, które obok funkcjonalnych mieszkań oferują m.in. dostęp do usług, wyjątkową lokalizację i bogatą bazę rekreacyjną. Cieszymy się, że kompleksowe podejście Archicomu do projektowania osiedli mieszkaniowych spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia - komentuje Tomasz Sujak, dyrektor ds. handlowych Grupy Archicom.

Osiedla społeczne to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki kompleksowemu podejściu do projektowania i współpracy z miastem deweloper dba, aby najpotrzebniejsze punkty znalazły się w zasięgu ręki mieszkańców. Lokale usługowe na terenie Olimpii Port cieszyły się dużym zainteresowaniem najemców w poprzednich kwartałach. Mieszkańcy tej inwestycji już wkrótce będą mogli skorzystać nie tylko z przedszkola publicznego, żłobka, apteki, gabinetu weterynaryjnego, a także zjeść w jednym z dwóch lokali gastronomicznych zlokalizowanych na osiedlu. Nie brakuje też rozwiązań nietypowych jak np. osiedlowa plaża i miejsce w garażu podziemnym w cenie mieszkania na Słonecznych Stabłowicach. Elementy społeczne na osiedlach Archicomu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży.

W pierwszym półroczu 2015 r. Grupa Archicom wprowadziła do sprzedaży dwie inwestycje o podwyższonym standardzie. Cztery kameralne wille miejskie na osiedlu Ogrody Hallera weszły w skład ostatniego etapu inwestycji. Architekci postawili na jeszcze bardziej kameralny charakter budynków, umieszczając tylko cztery mieszkania na każdej z czterech kondygnacji. Klienci mogą liczyć m.in. na bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, możliwość wydzielenia drugiej łazienki i rozległe balkony. Klienci szukający mieszkań nad Odrą mogą wybierać spośród układów 2-, 3- i 4-pokojowych w budynkach Olimpii Port Waterfront. W znajdującym się bezpośrednio przy rzece budynku zlokalizowano tylko 4 mieszkania na kondygnacji, a dzięki przemyślanej architekturze każde mieszkanie posiada balkon z widokiem Odrę. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców zaaranżowana została również zielona przestrzeń tarasowa na dachu, skąd rozpościera się widok na leżące po drugiej stronie Odry Sępolno.

- Bacznie przyglądamy się zmianom na rynku nieruchomości. W nadchodzącym półroczu planujemy poszerzenie oferty o pięć nowych inwestycji mieszkaniowych. Będą to m.in. nowy etap Olimpii Port – najchętniej wybieranej inwestycji mieszkaniowej w mieście, Spirala Czasu – inwestycja w ramach modelowego osiedla Nowe Żerniki i nową propozycję na Krzykach – zapowiada Tomasz
Sujak.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych