PARTNER PORTALU

Asbud stawia na warszawską Wolę. Powstają nowe projekty

Na podium najpopularniejszych warszawskich dzielnic próżno już szukać tych z obrzeży. Na pozycji lidera konkurencji nie ma Wola - to tutaj coraz częściej swoją uwagę kierują deweloperzy. Asbud realizuje tam aktualnie dwa projekty - apartamenty premium Metropoint oraz Grzybowska 85.

Autor: housemarket.pl 06 kwietnia 2018 14:20

Warszawska Wola jest w trakcie procesu kształtowania się nowoczesnego centrum miasta na terenach niegdyś przemysłowych. Dynamiczne zmiany widać gołym okiem. Spektakularnym przejawem tego procesu jest przede wszystkim rozwój zabudowy wysokiej, a tym samym zanikanie obiektów przemysłowych.

- Na bieżąco obserwujemy powstawanie nowych budynków mieszkalnych, a szczególnie nowoczesnych biurowców, stających się symbolem dzielnicy. Dziś śmiało możemy powiedzieć, iż jesteśmy świadkami tworzenia się nowego centrum na obszarach poprzemysłowych Woli w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. Kilka lat temu Grupa Asbud zdecydowała, że dzielnica Wola, będzie miejscem gdzie powstaną nasze flagowe projekty mieszkaniowe - Metropoint oraz Grzybowska 85. Dzisiaj śmiało możemy stwierdzić, że był to trafny wybór. Nabywcy najchętniej wybierają apartamenty o metrażach od 32 do 45 metrów - powiedział Imad Filip Zein, Dyrektor ds. Sprzedaży Asbud Group. 

Lokalizacja, ponadczasowa architektura, przeszklona elewacja, przestronne lobby z recepcją, estetyka oraz funkcjonalne rozkłady apartamentów szczególnie zaliczają się do aktualnych preferencji zakupowych klientów. Bliskość centrum miasta oraz modernizacja infrastruktury wpływają pozytywnie na jej atrakcyjność okolicy. Jednym z głównym czynników wpływających na zainteresowanie inwestorów, jak również nabywców tym miejscem jest powstanie drugiej linii metra, która znacznie usprawniła komunikację w tej części miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych