PARTNER PORTALU

Atal nie zwalnia tempa. 1,2 tys. mieszkań sprzedanych

Od początku roku w projektach dewelopera nabywców znalazło 1205 mieszkań. Spółka nie zwalnia jednak tempa i zapowiada kolejne inwestycje.

Autor: HouseMarket.pl 02 października 2015 12:14

W tym czasie oferta powiększyła się również o trzy nowe projekty – drugi etap Chojny Park w Łodzi, Atal Towers II A we Wrocławiu, a także o najnowszy projekt zlokalizowany w Krakowskich Bronowicach – Lazurowy Park Bronowice. W III kwartale pozwolenie na użytkowanie uzyskała inwestycja Bronowice Residence Domy.

- Nie zamierzamy zwalniać tempa i już w tym miesiącu wprowadzimy do sprzedaży kolejne inwestycje w Krakowie oraz Warszawie, na rynkach dla firmy priorytetowych – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes spółki Atal.

Od początku roku najwyższą sprzedaż spółka Atal odnotowała w Krakowie – 472 mieszkania, czyli o o 105 lokali więcej niż w okresie od stycznia do końca września 2014 roku. Największą popularnością na małopolskim rynku cieszy się inwestycja Bronowice Residence V, gdzie w 2015 roku 109 lokali znalazło nowych właścicieli. Dobre wyniki Atalu odnotowuje również we Wrocławiu. W ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy sprzedano tam 318 lokali, z czego 80 na osiedlu Stara Odra Residence. Spółka znacząco poprawia też wyniki w pozostałych miastach, tj. w Warszawie, Łodzi i Katowicach sprzedając odpowiednio 162, 158 i 95 lokali.

W okresie od lipca do sierpnia oferta dewelopera powiększyła się o trzy nowe projekty. Można już nabywać mieszkania w II etapie osiedla Chojny Park w Łodzi. W tym nowoczesnym kompleksie znajdzie się 236 lokali. Od drugiej połowy sierpnia w sprzedaży znajduje się również jedna z wież prestiżowej inwestycji Atal Towers we Wrocławiu. W etapie II A znajdzie się 138 mieszkań. We wrześniu do krakowskiej oferty dewelopera trafił najnowszy projekt – Lazurowy Park Bronowice. Obecnie dostępne są mieszkania zlokalizowane w I etapie inwestycji – będą to 4 segmenty, w których znajdzie się łącznie 78 lokali.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych