PARTNER PORTALU

Atal podsumował majową sprzedaż mieszkań

Atal sprzedał w maju 171 mieszkań. To rekordowy miesiąc w historii firmy.

Autor: HouseMarket.pl 12 czerwca 2015 10:34

Od początku roku klienci zakupili już 641 mieszkań w inwestycjach Atal w całej Polsce. W ciągu pięciu miesięcy 2015 roku, spółka sprzedała o 169 lokali więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku oraz o 269 więcej niż w rekordowym pod względem sprzedaży 2013 roku.

Najwięcej mieszkań zostało sprzedanych w Krakowie. W maju nabywców znalazło tam 60 lokali. W minionym miesiącu szczególnym zainteresowaniem klientów cieszyło się osiedle Bagry Park – sprzedano tam łącznie 28 mieszkań. Natomiast w inwestycji Masarska 8 Apartamenty, od połowy kwietnia zostało sprzedanych lub zarezerwowanych 74 z 99 mieszkań i wszystkie lokale usługowe. W maju znacząco wzrosła sprzedaż w Warszawie. Nowych właścicieli znalazło 31 mieszkań, z czego aż 25 w Oazie Wilanów. Atal utrzymał także bardzo dobre rezultaty we Wrocławiu oraz Łodzi sprzedając odpowiednio 45 i 28 mieszkań.

- Rekordowe wyniki sprzedaży są potwierdzeniem silnej pozycji firmy wśród największych deweloperów mieszkaniowych w kraju, ale także motywacją do dalszej konsekwentnej realizacji przyjętej strategii. Pozyskanie tylu klientów było możliwe dzięki wprowadzaniu do sprzedaży od początku roku kolejnych osiedli, a tym samym utrzymywaniu szerokiej oferty. Żeby zachować wysokie wyniki sprzedaży planujemy realizację kolejnych inwestycji we wszystkich miastach, w których prowadzimy działalność – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w Atal.

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych