PARTNER PORTALU

Bardzo dobre wyniki sprzedaży mieszkań Radius Projekt

Radius Projekt w 2017 roku sprzedał rekordową w swojej historii liczbę 925 mieszkań, co oznacza wzrost sprzedaży aż o 45 procent w porównaniu do roku ubiegłego.

Autor: housemarket.pl 22 marca 2018 09:42

W ubiegłym roku Radius Projekt oferował mieszkania w czterech inwestycjach, wszystkie znajdują się na rynku warszawskim. Największym zainteresowaniem kupujących cieszyły się mieszkania na osiedlu Nowy Raków, inwestycji realizowanej przy ul. Instalatorów, na pograniczu dwóch stołecznych dzielnic: Włoch i Ochoty. Spółka znalazła nabywców na 503 lokale w tej inwestycji. Na obszarze ponad 8 hektarów powstaje nowa przestrzeń mieszkalna wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Dzisiaj to jedna z najlepszych warszawskich inwestycji pod kątem sprzedaży mieszkań.

Dobre wyniki sprzedaży spółka uzyskała również na innym osiedlu we Włochach, jakim są Apartamenty Bakalarska. Radius Projekt sprzedał 300 mieszkań w tej inwestycji. Dobrą sprzedaż spółka odnotowała też w nowych projektach Apartamenty Raków (63 sprzedane mieszkania) i na osiedlu Park Leśny Rembertów (59 sprzedanych mieszkań).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych