PARTNER PORTALU

Baza mieszkań Polnordu bogatsza o 2,5 tys. lokali

Do końca I półrocza 2015 roku Polnord planuje rozpocząć realizację 18 nowych inwestycji deweloperskich lub kolejnych etapów aktualnie realizowanych projektów. Do oferty zostanie wprowadzonych ok. 2,5 tys. mieszkań.

Autor: housemarket.pl 20 marca 2015 09:27

Łącznie z już uruchomionymi w projektami oferta Polnordu zostanie zwiększona w 2015 roku do ok. 3,6 tys. mieszkań.

W 2014 roku Grupa Kapitałowa Polnord odnotowała znaczy wzrost sprzedaży mieszkań. Liczba zawartych umów przedwstępnych i rezerwacyjnych wyniosła rekordowe 1251 i jest o 14 proc. wyższa od wyniku z 2013 roku, kiedy Polnord sprzedał 1094 lokale. Najlepsze wyniki odnotowano w Warszawie i Trójmieście, gdzie Polnord koncentruje swoje działania deweloperskie i sprzedażowe.

- Mamy za sobą bardzo dobry rok, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych mieszkań. Widoczny jest znaczy wzrost popytu na rynku mieszkaniowym, czemu sprzyja stabilna sytuacja gospodarcza i niskie stopy procentowe -  mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnord SA.

W ofercie dewelopera ostatnie gotowe apartamenty zostały w sprzedaży w inwestycji Rezydencja Sopocka, gdzie cena metra kwadratowego zaczyna się od 7 999 zł. Dostępne są jeszcze mieszkania trzypokojowe o powierzchni 74 i 86 m kw. W Gdańsku w inwestycji Dwa Potoki pozostały mieszkania o metrażu od 37 do 62 m kw. w cenie od 4100 zł brutto za mkw. W Olsztynie w inwestycji Tęczowy Las ostatnie gotowe, trzypokojowe mieszkania oferowane są w cenie od 4 100 zł za mkw. W Szczecinie w osiedlu Ku Słońcu, Polnord ma jeszcze mieszkania o powierzchni od 52 do 83 mkw., w cenie od 4750 zł za m kw. W najbliższych tygodniach spółka planuje ukończenie inwestycji w Ząbkach i w Łodzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych