PARTNER PORTALU

BBI Development ma nową radę nadzorczą

Walne zgromadzenie BBI Development powołało nową radę nadzorczą na kolejną, siódmą kadencję.

Autor: PAP 28 czerwca 2016 18:55

W skład rady weszli: Artura Lebiedziński, Maciej Matusiak, Maciej Radziwiła, Jan Emeryk Rościszewski, Paweł Turno i Karol Żbikowski.

Artur Lebiedziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i ma tytuł MBA zdobyty w International Institute for Management Development w Lozannie.

Maciej Matusiak skończył Politechnikę Łódzką. W 1994 uzyskał licencję maklera papierów wartościowych, a w 2002 otrzymał tytuł Chartered Financial Analyst nadany przez CFA Institute, USA. Ponadto ukończył szereg szkoleń z zakresu analizy finansowej i doradztwa inwestycyjnego.

Maciej Radziwiłł jest absolwentem Wydziału Filozofii i Socjologii oraz Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Ma także tytuł Master of Business Administration Uniwersytetu Stanu Illinois. Odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Jan Emeryk Rościszewski skończył historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskimo oraz Institut d' Etudes Politiques de Paris. Ukończył liczne szkolenia w dziedzinie finansów, ubezpieczeń i zarządzania we Francji, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Paweł Turno studiował na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, jest absolwentem Instytutu Socjologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, w którym przez dwa lata pracował jako asystent. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego, Stowarzyszenia Domus Polonorum oraz członkiem zarządu Fundacji Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

Karol Żbikowski jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej i Studiów Podyplomowych Bankowości Inwestycyjnej – London Guildhall University i Gdańskiej Akademii Bankowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych