PARTNER PORTALU

Bouygues Immobilier i Budimex nawiązały współpracę

Firma Bouygues Immobilier wybrała generalnego wykonawcę projektu mieszkaniowego Camelia. Została nim spółka Budimex. Budowa inwestycji przy ulicy Potrzebnej na warszawskich Nowych Włochach rozpoczęła się pod koniec września.

Autor: housemarket.pl 10 października 2017 10:07

Jako generalny wykonawca inwestycji, Budimex odpowiedzialny będzie za kompleksową realizację prac budowalnych na rzecz firmy Bouygues Immobilier Polska – od najwcześniejszego etapu, aż do odbioru mieszkań przez klientów. W drugiej połowie września na terenie inwestycji rozpoczęły się pierwsze prace związane z przygotowaniem do rozpoczęcia budowy.

– Zdecydowaliśmy się powierzyć wykonanie inwestycji firmie Budimex, we współpracy z którą mamy bardzo dobre doświadczenia. Wierzymy, że Budimex spełni nasze wysokie wymagania wobec jakości i terminowości wykonywanych prac. Camelia to bardzo ważny i wymagający projekt, posiadający prestiżowy międzynarodowy certyfikat HQE na poziomie Excellent. To potwierdzenie, że nasza inwestycja jest przyjazna dla środowiska, energooszczędna, a także zapewnia mieszkańcom zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Zwiększy go także wykorzystanie Inteligentnych Systemów Mieszkaniowych – powiedział Pierre Vincent Pasquet, Dyrektor Agencji Północ i Obrzeża w Warszawie w firmie Bouygues Immobilier Polska.

Dziesiąty wspólny projekt

Budimex, jako generalny wykonawca, zrealizował wiele inwestycji mieszkaniowych oraz tysiące projektów z obszaru infrastruktury i kubatury.

– Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania wymagającego klienta jakim jest Bouygues Immobilier Polska. To już nasz dziesiąty wspólny projekt w Warszawie, w przypadku którego występujemy w roli generalnego wykonawcy. Kluczem naszych sukcesów jest wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra specjalistów z obszaru budownictwa, co pozwoliło nam intensywnie rozwijać swoją działalność z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Powierzone nam kontrakty realizujemy w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania, z zachowaniem innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań oraz najnowszych technologii budowlanych – powiedział Radosław Górski, dyrektor budownictwa ogólnego Budimex. 

Projekt mieszkaniowy Camelia powstanie przy ulicy Potrzebnej, w pełnej zieleni, przyjaznej rodzinie dzielnicy – Włochy. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych