PARTNER PORTALU

Bouygues Immobilier Polska. Wyniki sprzedaży

Francuski deweloper należący do globalnej Grupy Bouygues Immobilier, zamknął pierwszy kwartał 2017 roku ze sprzedażą mieszkań na poziomie 219 lokali, wobec 265 w analogicznym okresie ubiegłego roku. Firma jest obecna w Polsce na trzech rynkach: warszawskim, wrocławskim i poznańskim. W najbliższym czasie planuje również wejść do Krakowa.

Autor: HouseMarket.pl 14 kwietnia 2017 13:40

– Różnica w wysokości sprzedaży w pierwszym kwartale 2017 roku, w stosunku do analogicznego okresu z 2016 roku, wynika bezpośrednio z poziomu stocku. W naszej firmie na początku tego roku było on niższy. Kolejne projekty będą wprowadzone w drugim i trzecim kwartale. Spodziewamy się, że bieżący rok zakończymy wynikiem jeszcze lepszym niż osiągnięty w 2016. Wówczas sprzedaliśmy 1100 lokali, planujemy wzrost do 1150 – mówi Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier.

W pierwszym kwartale 2017 roku Bouygues Immobilier Polska wprowadził do sprzedaży dwie nowe inwestycje w Warszawie – Linde Residence na Bielanach i Camelie we Włochach, zapewniając tym samym 206 nowych mieszkań na rynku. We Wrocławiu firma podjęła się rewitalizacji kwartału zabudowy w ramach inwestycji Jagiełły 6, dzięki czemu stolica Dolnego Śląska zyska 69 apartamentów.

Bouygues Immobilier Polska planuje kolejne nowe inwestycje – m.in. na warszawskiej Pradze i Bielanach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych