PARTNER PORTALU

BPI stawia na Polskę

Polska to dla BPI ważny rynek. - Nasze działania skupiamy na tym, czego ludzie faktycznie potrzebują - zapewnia Laurent Dassonville, Senior Counsel BPI.

Autor: HouseMarket.pl 07 kwietnia 2016 10:15

- Polska to dla nas bardzo ważny rynek. To jeden z największych rynków nieruchomości, poza Belgią, na którym jesteśmy obecni już od 2009 r. - podkreśla Laurent Dassonville, Senior Counsel BPI. - Realizujemy tu ważne inwestycje w Trójmieście, w Warszawie, a obecnie rozpoczynamy również działalność w trzeciej lokalizacji – we Wrocławiu.

BPI koncentruje swoje działania na realizacji inwestycji mieszkaniowych o określonym profilu jakości. - Oferujemy wysokiej jakości mieszkania w różnorodnym standardzie dopasowanym do potrzeb różnych grup mieszkańców. Nie jest to produkt masowy - mówi Laurent Dassonville. - Nasze działania skupiamy na tym, czego ludzie faktycznie potrzebują: we Wrocławiu, w Warszawie, czy w Gdańsku.

- Chcemy też, aby nasze projekty powstawały w harmonii z otoczeniem. To dla nas bardzo ważna kwestia - mówi przedstawiciel BPI. - Kiedy zastanawiamy się nad nową inwestycją, chcemy, aby miała ona pozytywny wpływ na życie lokalnej społeczności, a projektowane budynki pasowały do sąsiedztwa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych