PARTNER PORTALU

Budimex ma nowy skład zarządu

Rada Nadzorcza Budimeksu, na wniosek prezesa firmy, powołała dwóch członków zarządu.

Autor: HouseMarket.pl 14 marca 2016 20:23

Rada Nadzorcza Budimeksu powołała do zarządu Radosława Górskiego, dyrektora Budownictwa Ogólnego oraz Artura Popkę, dyrektora Budownictwa Infrastrukturalnego.

Radosław Górski jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Politechniki Poznańskiej. W 2010 roku ukończył program Management prowadzony przez ICAN INSITUTE. Po studiach w 1997 roku rozpoczął pracę w Budimeksie SA, gdzie od 2004 pełnił funkcję Dyrektora Rejonu, od 2007 Dyrektora Oddziału Budownictwa Ogólnego Wschód. W 2013 roku objął stanowisko Dyrektora Budownictwa i kieruje dywizją Budownictwa Ogólnego.

Artur Popko jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej o specjalności Budownictwo Komunikacyjne. W latach 2000-2002 pracował jako Inżynier Budowy w Przedsiębiorstwie Drogowo-Mostowym Olecko, następnie do 2004 roku jako kierownik budowy realizował jeden z największych projektów infrastrukturalnych – budowę autostrady A2 z ramienia firmy NCC Polska. Od połowy 2004 roku związany z firmą Budimex Dromex SA, gdzie pełnił funkcję kierownika budowy, a następnie kontraktu. W roku 2009 awansował na stanowisko Dyrektora Rejonu. Od roku 2011 Dyrektor Budownictwa Komunikacyjnego. W 2014 objął funkcję dyrektora Budownictwa Infrastrukturalnego Budimeksu SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych