PARTNER PORTALU

Budimex Nieruchomości planuje sprzedać 1,8 tys. mieszkań

Plany spółki Budimex Nieruchomości zakładają sprzedaż ok. 1,8 tys. mieszkań w br. Jak przebiega realizacja projektów deweloperskich opowiada Henryk Urbański, prezes zarządu firmy.

Autor: housmarket.pl (JB) 16 lipca 2015 10:34

Najnowszą inwestycją spółki Budimex Nieruchomości jest realizacja budynku przy ul. Orlińskiego 3, na krakowskich Czyżynach. Na budowie wykonywane są właśnie wykopy. - Jesteśmy na samym początku inwestycji, która dostarczy 170 mieszkań. Oddanie ich do użytku planowane jest w II kwartale 2017 roku – mówi prezes Henryk Urbański.

W ramach tej inwestycji powstaną dwa kolejne etapy. Każdy z nich dostarczy po ok. 150 mieszkań. 

-  Realizujemy też projekt  w Poznaniu przy ulicy Smolnej. To już czwarty etap budowy osiedla w dzielnicy Nowe Miasto. Będzie tam ponad 200 mieszkań i tak jak w przypadku Krakowskich Czyżyn termin oddania do użytku to początek rok 2017 r.

W stolicy Wielkopolski deweloper zrealizuje także ok. 380 mieszkań przy ulicy Rolnej.

Prezes Urbański zapowiada również nowy projekt mieszkaniowy w Warszawie, który ruszy jesienią.

- Nasze plany budżetowe zakładają na rok bieżący wykonanie sprzedaży na poziomie podobnym do roku. ubiegłego, czyli ok. 1700-1750 mieszkań. Te plany realizujemy konsekwentnie. W I półroczu udało nam się sprzedać 1079 mieszkań, czyli zakładany poziom powinniśmy osiągnąć – mówi prezes Urbański.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych