PARTNER PORTALU

Budlex planuje nowe inwestycje mieszkaniowe

To dane, które pozwalają obecnym na rynku deweloperom planować kolejne inwestycje - uważa Małgorzata Mellem, wiceprezes spółki Budlex.

Autor: HouseMarket.pl 18 czerwca 2015 09:11

Rynek toruńsko-bydgoski ma swój określony potencjał, który wydaje się być niezmienny od kilku lat. Mówią o tym chociażby dane GUS, który rok rocznie określa liczbę mieszkań oddanych do użytkowania i ta w przypadku Torunia i Bydgoszczy oscyluje w granicach 1000-1500 mieszkań rocznie - mówi wiceprezes spółki Budlex.

Deweloper przystąpił do realizacji kolejnych etapów prowadzonych wcześniej projektów. Jednego w Toruniu i dwóch w Bydgoszczy, w tym prestiżowego Osiedla Paryskiego, gdzie powstają równocześnie dwa budynki.

- To wyjątkowe przedsięwzięcie, przykuwające uwagę nie tylko klasycystyczną formą,  zaznaczonymi  kamiennymi kolumnami, elementami piaskowca na elewacji, ale także jakością wykończenia klatek schodowych, które z pewnością należą do najbardziej eleganckich w regionie - mówi Małgorzata Mellem. - W kontynuowanych projektach powstanie 227 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

W przygotowaniu są natomiast cztery kolejne inwestycje - jedna w Bydgoszczy nad Starym Kanałem, dwie w Toruniu (Wiśniowa Rezydencja oraz Strefa Czasu), a także projekt inwestycji w Warszawie przy ul. Roentgena. - Łącznie planujemy budowę ok. 270 mieszkań. Wszystkie wymienione realizacje projektowane są z dużą troską o jakość wykończenia, aranżacji części wspólnych, zagospodarowania otoczenia - mówi wiceprezes spółki Budlex. - Nieustannie obserwujemy rynek i staramy się dopasować naszą ofertę do aktualnych potrzeb odbiorców.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych