PARTNER PORTALU

Central Park Ursynów napędza sprzedaż Marvipolu

Marvipol zawarł w kwietniu 59 umów sprzedaży lokali mieszkalnych i użytkowych, o 20 proc. więcej niż w rok wcześniej.

Autor: HouseMarket.pl 10 maja 2016 09:17

Wartość zawartych umów to 21,7 mln zł. Od początku roku Grupa Marvipol zawarła już 228 umów o łącznej wartości niemal 83 mln zł. Motorem sprzedaży pozostaje flagowa inwestycja Central Park Ursynów, której kolejne etapy cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Na koniec kwartału w ofercie mieszkaniowej Marvipolu było 737 lokali, z których znakomitą większość stanowiły lokale z powstającego przy ul. Kłobuckiej osiedla Central Park Ursynów. Mieszkania z czterech komercjalizowanych obecnie etapów inwestycji – gotowego IA, finalizowanego IB oraz będących w budowie IIA i IIB –stanowiły 66 proc. zakontraktowanych w kwietniu lokali. Rosnącym zainteresowaniem cieszy się również zlokalizowany na bliskim Żeraniu projekt Riviera Park.

– Dotychczasowe tegoroczne wyniki sprzedaży są zgodne z tegorocznym budżetem, zakładającym co najmniej utrzymanie dotychczasowego tempa sprzedaży mieszkań z inwestycji Central Park Ursynów, co pozwoli na zamknięcie roku z ponad 400 lokalami sprzedanymi w tym projekcie, oraz stopniowy wzrost sprzedaży lokali powstających w ramach inwestycji Riviera Park oraz Bemowo Residence. Niezmiennie oczekujemy, że 2016 r. zamkniemy z co najmniej 20-procentowym wzrostem zawartych umów, do ponad 700 sztuk – informuje Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych