PARTNER PORTALU

Dantex na fali: dobre wyniki, nowe projekty

W drugim kwartale br. warszawski deweloper - firma Dantex - zakończył sprzedaż na poziomie 386 lokali mieszkalnych. Wynik sprzedaży firmy jest wyższy o 60 proc. w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku (II kw. 2016 r. – 240 lokali). W pierwszym półroczu 2017 roku łącznie 619 lokali w inwestycjach Dantex znalazło swoich nabywców.

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2017 12:03

– Wynik wypracowany przez nas w drugim kwartale br. jest efektem świetnej pracy całego zespołu
oraz atrakcyjnej, docenianej przez klientów oferty. Nasze inwestycje powstają w najbardziej pożądanych lokalizacjach Warszawy, w jej ciekawych, rozwijających się rejonach. Sprzyja nam również obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym i niesłabnący popyt na dobrze zaprojektowane mieszkania.
W kolejnych miesiącach będziemy się koncentrować na kontynuacji rozpoczętych etapów
poszczególnych inwestycji mieszkaniowych. W planach mamy także poszerzenie oferty
mieszkaniowej w jednej z najpopularniejszych dzielnic stolicy – powiedział Marek Roefler, prezes
zarządu spółki Dantex.

Wśród obecnie realizowanych projektów znajduje się także wieloetapowa inwestycja Miasto Wola, gdzie aktualnie trwają zaawansowane prace budowlane V fazy (budynek H oraz I). Jednym z najpopularniejszych projektów mieszkaniowych Dantex jest świetnie usytuowane Osiedle Przy Arkadii. Dużym zainteresowanie cieszy się również wielofunkcyjny obiekt – Rondo Wiatraczna,
w którym powstaje 470 zróżnicowanych metrażowo mieszkań. Dwie pierwsze kondygnacje naziemne zajmie galeria handlowa. W portfolio firmy znajduje się także inwestycja WolskaKwadrat, oferująca mikro apartamenty z przeznaczeniem na wynajem czasowy. W planach spółki jest nowa inwestycja mieszkaniowa w atrakcyjnym rejonie Mokotowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych