PARTNER PORTALU

Dekpol dołączył do grona członków PZFD

Deweloper został członkiem największej organizacji branżowej w Polsce.

Autor: Housemarket.pl 17 kwietnia 2015 09:52

Polski Związek Firm Deweloperskich jest największą organizacją branżową w Polsce. Zrzesza ponad 100 deweloperów, którzy stosują nie tylko Kodeks Dobrych Praktyk, ale również są świadome konieczności budowania partnerskiego i otwartego dialogu z klientem.

- Nasze członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich jest potwierdzeniem wiarygodności i wysokich standardów jakie stosujemy w praktyce. Chcemy aktywnie uczestniczyć w ramach tej organizacji i wspierać rozwój polskiego sektora mieszkaniowego  – powiedział Mariusz Tuchlin, prezes zarządu Dekpol S.A. 

Działalność deweloperska jest jednym z trzech segmentów rozwijanych przez Dekpol. Dekpol oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. Dotychczas zrealizowane zostały cztery projekty deweloperskie. W Gdańsku wybudowano Osiedle Słoneczne oraz Osiedle Zielone. Z kolei w Tczewie powstał apartamentowiec Kamienica nad Wisłą i budynek Delta. Aktualnie w trakcie realizacji są trzy nowe osiedla: Nowe Rokitki w Tczewie, przepięknie położone osiedle Młoda Morena w Gdańsku oraz drugi etap Osiedla Zielonego. Kolejne inwestycje są w przygotowaniu m.in. w centrum Gdańska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych