PARTNER PORTALU

Dekpol utrzymuje sprzedaż. Szykują się mieszkania w Warszawie i we Wrocławiu

Dekpol - w okresie od stycznia do marca br. - sprzedał 223 mieszkania. Spółka przekazała także klientom 137 lokali w porównaniu do 48 lokali wydanych w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Autor: housemarket.pl 12 kwietnia 2018 10:35

- W tym roku zakładamy utrzymanie wysokiego tempa wzrostu sprzedaży mieszkań. Dynamicznie rozwijamy działalność deweloperską głównie na terenie Pomorza, ale planujemy także ekspansję na nowe rynki, w tym m.in. w Warszawie i we Wrocławiu. Na obecnie posiadanych gruntach możemy wybudować około 4 tys. nowych mieszkań - powiedział Sebastian Barandziak, dyrektor generalny ds. nieruchomości, członek zarządu, Dekpol

W pierwszym kwartale br. Dekpol sprzedał 223 mieszkań na podstawie zawartych umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przedwstępnych. To wynik zbliżony do tego samego okresu poprzedniego roku, kiedy zakontraktowano sprzedaż 229 lokali.

Zarząd Dekpol poinformował jednocześnie, że na koniec marca br. spółka posiadała w ofercie sprzedażowej łącznie 399 lokali.

Z kolei w wynikach finansowych Dekpolu za pierwszy kwartał br. rozpoznanych zostanie 137 lokali, które w tym okresie na podstawie zawartych notarialnych umów przenoszących własność lokalu zostały przekazane klientom. W pierwszym kwartale 2017 r. rozpoznana została sprzedaż 48 lokali.

Dekpol realizuje obecnie projekty deweloperskie na terenie Gdańska, Gdyni, Tczewa i Juraty. W Gdańsku powstaje apartamentowo–hotelowy kompleks Grano Residence, Osiedle Foresta, Osiedle Młoda Morena, Osiedle Młoda Morena Park .

W Gdyni budowane jest Osiedle Na Fali, w Tczewie realizowana jest inwestycja Nowe Rokitki oraz Nowe Rokitki Park II, a w Juracie luksusowy apartamentowiec Verano Residence.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych