PARTNER PORTALU

Dobra lokalizacja mieszkania zawsze będzie w cenie

Dzielnice centralne są atrakcyjne przede wszystkim do mieszkania. Oczywiście część osób decyduje się na zakup inwestycyjny, wiedząc, że dobra lokalizacja zawsze będzie w cenie - mówi Bogdan Górski, prezes PB Górski.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2016 09:01

Jak postępują prace w Browarze Gdańskim?

- Osiedle Browar Gdański to duży, wieloletni projekt w Gdańsku Wrzeszczu, który docelowo będzie liczył ponad 800 mieszkań, a także 20 tys. mkw. powierzchni usługowo-rozrywkowej prowadzonej w ramach projektu Browar Kulturalny, uzupełnionej o strefę SPA z basenami i światem saun. Część mieszkań jest już oddana do użytku, pozostała jest w trakcie budowy.

Browar Gdański, to prestiżowa inwestycja realizowana na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. W sąsiedztwie odrestaurowanych zabytków, zostały wkomponowane nowoczesne zespoły apartamentowe, które w idealny sposób korespondują się z historycznym charakterem Dolnego Wrzeszcza. Osiedle w swojej ofercie posiada budynki mieszkalne wykończone w wysokim standardzie, w których można znaleźć kameralne kawalerki, zróżnicowane apartamenty, czy ekskluzywne lofty.

Browar Gdański to także nowa tkanka miasta i dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Na terenie Browaru Gdańskiego dla mieszkańców zostaną udostępnione obiekty kulturalno-rozrywkowe, rekreacyjne, gastronomiczne oraz wyjątkowa atrakcja tego miejsca – minibrowar. Do dyspozycji mieszkańców będą również dwa reprezentacyjne dziedzińce połączone pasażem, które staną się miejscem spotkań i odpoczynku lokatorów Browaru Gdańskiego.

Intensywne prace budowlane trwają również na Osiedlu Nowa Lęborska?

-- Tak. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do inwestycji już w trzecim kwartale tego roku. Najnowszy w naszej ofercie jest budynek Młyniec Dywizjonu 303 położony na Gdańskiej Zaspie, który oferować będzie atrakcyjne mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych oraz miejsca postojowe w hali garażowej.

 Bardzo ciekawą propozycją jest Angielska Grobla.

- To wyjątkowe osiedle zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska przy nabrzeżu Nowej Motławy i w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów. Osiedle tworzyć będą trzy siedmiokondygnacyjne budynki w formie kwartałów, w których znajdzie się ponad 700 apartamentów. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji pierwszego etapu inwestycji.

W odległości kilkuset metrów od apartamentów Angielska Grobla usytuowana jest gdańska marina, a także Filharmonia Bałtycka, Żuraw Gdański czy fontanna Neptuna. W okolicy znajdują się również liczne restauracje, sklepy, szkoły i ośrodki zdrowia. Układ urbanistyczny osiedla, charakterem i wielkością nawiązuje do zabudowy Głównego Miasta. Wnętrza kwartałów zostaną otwarte i dodatkowo dostępne dzięki przejściom pod budynkami. Charakter budynków i kolorystyka elewacji oraz starannie dobrane elementy wykończenia nadawać będą inwestycji wyjątkowy, niepowtarzalny klimat.

 Czy są w planach inne inwestycje?

 - Planów jest bardzo wiele. W ostatnich latach bardzo się rozwinęliśmy i mamy za sobą kilka naprawdę spektakularnych realizacji jak chociażby pałac Quadrille Conference&Spa w Gdyni Orłowie, czy Galeria Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu, której otwarcie już tej jesieni. Następnie hotel z 123 pokojami oraz 700 metrów sal konferencyjnych. W planach mamy również pierwszy wysokościowiec w historii naszej firmy, który powstanie w centrum Gdyni przy ul. Św. Piotra, a także budowę nowego dworca PKS w Gdańsku.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych