PARTNER PORTALU

Dom Development ma apetyt na Euro Styl

Do tej pory Dom Development realizował inwestycje mieszkaniowe w Warszawie i we Wrocławiu. Wkrótce może się to zmienić...

Autor: HouseMarket.pl 05 stycznia 2017 15:14

Dom Development uzyskał wyłączność na prowadzenie negocjacji dotyczących nabycia części grupy kapitałowej Euro Styl operującej w segmencie mieszkaniowym - podała spółka w komunikacie.

- Eurostyl ma silną pozycję wśród deweloperów działających na terenie Trójmiasta. Naszym celem jest wejście na ten perspektywiczny rynek poprzez akwizycję i kontynuację działalności podmiotu będącego jednym z liderów trójmiejskiego rynku mieszkaniowego – komentuje Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development.

Euro Styl specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym – jedno- i wielorodzinnym, zarówno w segmencie popularnym, jak i o podwyższonym standardzie. Do największych inwestycji dewelopera zalicza się gdańskie osiedla: Idea, Impuls i Spektrum. Euro Styl realizuje również inwestycje biurowe, jednak spółki zajmujące się nieruchomościami komercyjnymi nie będą wchodzić w skład części grupy, której zakup negocjuje Dom Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych