PARTNER PORTALU

Dom Development wzmacnia zespół

Do zespołu Dom Development dołączyli Maja Kuryłło na stanowisko dyrektora ds. HR i administracji oraz Wojciech Caruk, który objął funkcję dyrektora działu inwestycji. Jednocześnie w ostatnim czasie do zarządu Euro Styl - spółki z Grupy Dom Development dołączyła Magdalena Reńska, która pełni funkcję członka zarządu oraz dyrektora zarządzającego Euro Styl.

Autor: housemarket.pl 12 stycznia 2018 15:07

Maja Kuryłło, nowa dyrektor ds. HR i administracji Dom Development, posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze HR na stanowiskach menedżerskich, zdobyte m.in. w międzynarodowych i polskich organizacjach, takich jak: L’Oréal Polska, czy Perffetti Van Melle Polska, Grupie Pekaes. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR a także uczestnictwo w procesach zmiany, przejęć i integracji prowadzonych w dużych organizacjach.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego. Wcześniej (w latach 2015-2017) funkcję dyrektora ds. HR i administracji Dom Development pełnił Paweł Kamiński.

Wojciech Caruk – nowy dyrektor działu inwestycji, posiada dwudziestoletnie doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi, zdobyte na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych w firmach takich jak: Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, LC Corp Sky Tower (jako Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu), De Point S.A., Globe Trade Centre S.A., czy E&L Architects .Wojciech Caruk był również Dyrektorem Projektu Złota 44.

Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale Inżynierii Lądowej. Wcześniej funkcję Dyrektora Działu Inwestycji pełniła Joanna Żak.

Magdalena Reńska (członek zarządu i dyrektor zarządzająca Euro Styl) od 2008 roku współpracowała z Euro Stylem jako doradca zewnętrzny przy projektach biurowych i współtworzyła Dział Komercjalizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie, które zdobywała w wiodących międzynarodowych firmach z branży nieruchomości. Wcześniej współpracowała m.in. z JLL tworząc oddział firmy w Trójmieście, odpowiadający za obszar Polski północnej oraz z Skanska Property Poland, gdzie pełniła obowiązki Dyrektora Regionalnego ds. wynajmu dla rynku łódzkiego, poznańskiego oraz trójmiejskiego. Od dwóch lat jest także wykładowcą-praktykiem na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Inwestycji i Nieruchomości, na którym współtworzy programy współpracy z biznesem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych