PARTNER PORTALU

Echo Investment ma nowego prezesa

Rada Nadzorcza spółki Echo Investment powołała Nicklasa Lindberga na stanowisko prezesa. Zajmie on stanowisko, które do tej pory piastował Piotr Gromniak.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 19:18

Nicklas Lindberg zastąpi na fotelu prezesa Piotra Gromniaka, który w pozostanie w Zarządzie na stanowisku wiceprezesa. Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. 

- Postawienie Nicklasa Lindberga u sterów Echo Investment to krok w kierunku dalszej specjalizacji i ekspansji firmy i wyprowadzenie jej na szersze, europejskie wody - powiedział Karim Khairallah, przewodniczący Rady Nadzorczej spółki.

Nicklas Lindberg przez ostatnie 15 lat związany był ze szwedzką firmą Skanska, gdzie w ostatnim czasie zajmował stanowisko prezesa jednostki Commercial Development Europe (CDE), odpowiedzialnej za komercyjne projekty deweloperskie w Europie Środkowo-Wschodniej oraz był szefem Skanska Property Poland, podmiotu zależnego Commercial Development Europe. Wcześniej pracował m.in. w jednostkach Residential Development w Skandynawii i przez cztery lata był Prezesem i zarazem Dyrektorem Finansowym Skanska w Rosji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych