PARTNER PORTALU

Eco-Classic łapie wiatr w żagle

Eco-Classic szykuje dwa etapy inwestycji Wolne Miasto w Gdańsku na łącznie około 350 lokali. Deweloper planuje również rozpoczęcie w Warszawie prac nad kolejnymi dwoma projektami, obecnie znajdującymi się w fazie przygotowania, łącznie liczącymi około 220 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 19 kwietnia 2017 12:10

Rok 2016 na rynku mieszkaniowym był czasem stabilnych cen, utrzymujących się, dobrych poziomów sprzedaży i rozpoczynania nowych inwestycji. Deweloper oddał do użytku prawie 350 nowych lokali w Warszawie i Gdańsku oraz rozpoczął budowę kolejnych 180 mieszkań w gdańskiej inwestycji Wolne Miasto. W 2017 roku rusza z kolejnym, IV już etapem gdańskiego projektu z kolejnymi blisko 200 lokalami oraz planuje rozpoczęcie dwóch nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Eco-Classic w 2016 realizowała dwie wieloetapowe inwestycje mieszkaniowe: w Warszawie i Gdańsku. W I kwartale 2016 roku firma zakończyła w Gdańsku budowę II etapu osiedla Wolne Miasto ze 192 mieszkaniami, a w III kwartale, w Warszawie - budowę VI, ostatniego etapu osiedla Hubertus, w którym oddanych zostało 145 lokali mieszkalnych i 10 użytkowych.

Oddanie VI etapu Hubertusa było jednocześnie zamknięciem całej, realizowanej od 2006 roku inwestycji. Osiedle Hubertus jest największym warszawskim projektem Eco-Classic. W jego ramach na ponad 4,5 ha działce przy ulicy Obrzeżnej powstało blisko 1200 nowych mieszkań i apartamentów

- Rok 2016 był dla nas rekordowy pod względem sprzedanych mieszkań. Wynik, jaki uzyskaliśmy jest o około 15 procent lepszy niż rezultat uzyskany w 2015 roku – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych Eco-Classic.- Rekord sprzedaży miesięcznej pobiliśmy w obu inwestycjach. W minionym roku odnotowaliśmy ponad 40 proc. wzrost sprzedaży w stosunku do poprzedniego roku we wszystkich naszych inwestycjach łącznie, ale w porównaniu z pierwszym rokiem ożywienia, za który uznajemy 2013, jest to aż 75 procent. W przypadku gdańskiej inwestycji, osiedla Wolne Miasto, w 2016 sprzedaliśmy o ponad 100 proc. mieszkań więcej niż w 2015. W porównaniu z 2013 rokiem wzrost jest
kilkuset procentowy – podsumowuje Zuzanna Kordzi.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych