PARTNER PORTALU

Eiffage Immobilier Polska. Jest nowy prezes

Tymon Michał Nowosielski objął stanowisko prezesa zarządu Eiffage Immobilier Polska.

Autor: housemarket.pl 21 września 2017 13:49

Do Eiffage dołączył we wrześniu 2017 roku. Od 2009 r. do sierpnia 2017 r. związany był z firmą Bouygues Immobillier Polska. Pełnił tam funkcje dyrektora technicznego, dyrektora ds. budownictwa mieszkaniowego oraz dyrektora warszawskiego i poznańskiego oddziału BI.

Do jego obowiązków należało rozwijanie działalności na nowych rynkach, kierowanie projektami, zakup gruntów, kontroling finansowy, negocjowanie terminów i umów dotyczących zleceń kupna gruntów oraz dużych kontraktów budowlanych. Znaczącymi osiągnięciami tego okresu były wzrost sprzedaży z 300 mieszkań do 1100 na rok, realizacja Miasteczka Orange 45.000 GLA oraz uzyskanie na rzecz BI pierwszego certyfikatu zrównoważonego rozwoju w Europie Środkowej dla inwestycji mieszkaniowej (HQE International – certyfikat budownictwa wysokiej jakości przyjaznego środowisku).

Zawodową karierę rozpoczął w firmie Coplan Polska, gdzie stopniowo awansował od pozycji kierownika zarządzającego projektem poprzez stanowiska dyrektorskie aż po szczebel wicedyrektora i dyrektora generalnego firmy.

Do jego obowiązków należało zarządzanie projektami: realizacja hoteli, biur, centrów handlowych i hal produkcyjnych, na rzecz renomowanych międzynarodowych klientów; pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń na budowę, organizacja i zarządzanie pracami projektowymi i koordynacja procesów zaopatrzenia i budowy w założonym czasie i ramach budżetowych. Projekty te prowadzone były w dużych ośrodkach w Polsce (m.in. w Poznaniu, Katowicach) oraz w Moskwie.

Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej (Architektura, Inżynieria, Urbanistyka), studiów podyplomowych w zakresie Innowacji, Strategii i Zarządzania na uczelni EML w Lyonie oraz Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences PO) w zakresie Finansów, Strategii i Przywództwa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych