PARTNER PORTALU

FB Antczak zbuduje mieszkania dla wymagających

Deweloper celuje w zamożnych i wymagających klientów. Dla tej grupy przygotowuje dwie nowe inwestycje: kolejny etap osiedla Panorama Park pod Kaliszem i wrocławski kompleks mieszkaniowy Zielona Klecina.

Autor: housemarket.pl 30 marca 2015 10:33

Najnowsze inwestycje FB Antczak skierowane są do grupy nabywców zainteresowanych zakupem mieszkań o podwyższonym standardzie. Zdaniem wiceprezesa firmy z grupy nabywców wyodrębniła się stale rosnąca część, która szuka rozwiązań o bardzo wysokim standardzie i powierzchni znacznie przekraczającej najpopularniejszy do tej pory metraż 40 mkw.

- Taka sytuacja pozwala na dywersyfikację działań dewelopera i dostosowanie swoich planów inwestycyjnych do oczekiwań poszczególnych nabywców – mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak. - Klienci coraz częściej poszukują większych lokali. W obszarze ich zainteresowań znalazły się obecnie lokale nawet czteropokojowe o powierzchni oscylującej w okolicach 100 mkw.

Z myślą o tej grupie nabywców deweloper przygotowuje kolejny etap osiedla Panorama Park pod Kaliszem. Ruszający właśnie budynek F będzie najbardziej oddalony od ulicy, co zagwarantuje przyszłym mieszkańcom spokój i wyciszenie. Każde z mieszkań posiadać będzie taras o powierzchni od 14 do 30 mkw. W pionie budynku zaplanowano windę z poziomu garażu, a do jego wykończenia użyte zostaną naturalne materiały najwyższej jakości, takie jak kamień, granit, drewno oraz inne surowce naturalne. Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2016 roku.

- Ważnym dla nas projektem jest inwestycja mieszkaniowa Zielona Klecina na zupełnie dla nas nowym, wrocławskim rynku - mówi Marcin Antczak.

Projekt architektoniczny Zielonej Kleciny obejmuje trzy budynki cechujące się ergonomiczną bryłą i skandynawskim minimalizmem. Na przyszłych nabywców czeka 85 funkcjonalnych lokali o zróżnicowanych powierzchniach i zoptymalizowanych układach wnętrz ułatwiających aranżację i zwiększających komfort użytkowania. W trosce o swobodę przyszłych mieszkańców zwrócono szczególną uwagę na umieszczenie maksymalnie 21 mieszkań na jednej klatce schodowej. Zadbano także, aby każdy pion posiadał niezależną windę z poziomu podziemnej hali garażowej.

Deweloper zapowiada, że równolegle będzie pracować nad rozwojem segmentu popularnego – mieszkań mniejszych, w dobrych lokalizacjach i optymalnych cenach, który wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem.

FB Antczak specjalizuje się w budowie wysokiej jakości obiektów biurowych, użyteczności publicznej, domów i mieszkań, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma od ponad 30 lat realizuje liczne inwestycje w różnych regionach Polski, m.in. Siedem Klonów w Łodzi i Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych