PARTNER PORTALU

Grupa Waryński podsumowuje sprzedaż

Grupa Waryński nie narzeka na brak klientów. Niemal wszystkie mieszkania z pierwszych etapów realizowanych przez firmę inwestycji zostały już sprzedane.

Autor: Joanna Budzaj 29 czerwca 2015 09:15

Już niebawem ruszy budowa kolejnych etapów Stacji Kazimierz, jednego z dwóch flagowych projektów Grupy Waryński - osiedla Stacja Kazimierz. W pierwszym etapie projektu Grupa Waryński wraz z Polnordem oferowały około 180 mieszkań, z czego 150 znalazło już swoich nabywców.

- W drugiej realizowanej wspólnie z firmą Dantex inwestycji  pod nazwą Miasto Wola ze 112 mieszkań pierwszego etapu w ofercie zostały już tylko dwa. Drugi etap sprzedany jest już w ponad połowie – mówi Jarosław Jankowski, prezes Grupy Waryński. - Prawdopodobnie pod koniec roku wprowadzimy do sprzedaży trzeci etap osiedla. Równolegle analizujemy różne pomysły i projekty inwestycyjne na terenie Warszawy.

Jak zapowiada prezes Jankowski, Grupa Waryński chce skupić się przede wszystkim na realizacji dalszych etapów tych dwóch projektów: Stacja Kazimierz zakłada jeszcze budowę pięciu etapów, w Mieście Wola będzie ich łącznie dziewięć. Realizacja zajmie deweloperom około czterech lat.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych