PARTNER PORTALU

Inpro liczy mieszkania

Grupa Inpro zrealizowała przedsprzedaż, rozumianą jako liczbę podpisanych umów przedwstępnych netto, w lutym br. na poziomie 49 umów, czyli o ponad 4 proc. więcej, niż w lutym 2015 roku.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 10:02

Narastająco po dwóch miesiącach 2016 r. firma podpisała 72 umowy netto i wydała 94 mieszkania i domy (wzrost o blisko 52 proc.).

- Luty to kolejny dobry miesiąc dla Inpro pod względem liczby wydanych lokali. Systematycznie przekazujemy mieszkania na Osiedlu Wróbla Staw i w ramach zakończonych etapów inwestycji Chmielna Park. Jednocześnie wprowadzamy do sprzedaży nowe inwestycje. Z końcem lutego w ofercie Inpro pojawił się I etap Harmonii Oliwskiej, w przygotowaniu jest również Osiedle Azymut w Gdyni i Osiedle Optima w Gdańsku. Mamy nadzieję, że 2016 rok będzie równie dobry, jak rok ubiegły – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro.

Grupa Inpro w lutym br., podpisując 49 umów netto, osiągnęła o 4 proc. wyższą sprzedaż w porównaniu do lutego 2015 roku. Firma od początku 2016 roku podpisała 72 umowy netto, czyli o 16 proc. mniej niż w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2015 roku. Po dwóch pierwszych miesiącach 2016 liczba wydanych lokali wyniosła 94 mieszkania i domy, czyli o blisko 52 proc. więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych