PARTNER PORTALU

Inpro podsumowuje sprzedaż i zapowiada trzy nowe projekty

Grupa Kapitałowa Inpro chce sprzedać w tym roku ponad 650 mieszkań i domów w ramach trzech nowych projektów oraz w kolejnych etapach realizowanych już inwestycji.

Autor: housemarket.pl 16 marca 2015 11:49

86 umów przedwstępnych podpisała od początku 2015 roku Grupa Kapitałowa Inpro. To o 26,5 proc. więcej, niż w analogicznym okresie 2014 r. Tylko w lutym 2015 Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż na poziomie 47 umów, czyli o ponad 60 proc. więcej, niż rok wcześniej.

- Od początku 2015 roku wprowadziliśmy do sprzedaży ostatni etap inwestycji Wróbla Staw Mieszkania oraz rozpoczęliśmy rezerwację na domy etapu H osiedla Wróbla Staw Domy. W 2015 roku planujemy wprowadzić do sprzedaży kolejne etapy realizowanych inwestycji oraz trzy zupełnie nowe projekty. Łącznie planujemy w tym roku wprowadzić do nowej oferty ponad 650 mieszkań i domów - mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro S.A.

Inpro jest jedną z firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych