PARTNER PORTALU

J.W. Construction rusza z przedsprzedażą mieszkań w Katowicach

Spółka J.W. Construction Holding ogłosiła przedsprzedaż 122 mieszkań o powierzchni od 28 do 94 mkw. na osiedlu Nowe Tysiąclecie w Katowicach.

Autor: housemarket.pl 25 marca 2015 11:43

Nowe Tysiąclecie  to projekt wysokich, 17-piętrowych budynków zlokalizowanych pomiędzy ul. Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w sąsiedztwie Parku Śląskiego – największego parku miejskiego w Europie. Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw, a niemal każdy budynek usytuowany jest w otoczeniu drzew i krzewów. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą miejsca garażowe znajdujące się pod budynkiem. W ofercie w przedsprzedaży mieszkania i apartamenty będą oferowane do końca kwietnia  o powierzchni od 28 do 94 mkw. Część mieszkań objęta jest programem rządowego wsparcia MDM.

W nowym budynku dostępne są zarówno kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowe , jak również lokale 3 i 4-pokojowe, na które czekali klienci. W poprzednim etapie inwestycji sprzedały się one w pierwszej kolejności. Dodatkowymi atutami są imponujące szklane balustrady oraz duże powierzchnie balkonów i tarasów – powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Zakończenie budowy budynku planowane jest w IV kwartale 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych