PARTNER PORTALU

J.W. Construction stawia na apartamenty dla inwestorów

Apartamenty na wynajem stają się coraz ważniejszą pozycją w portfelu J.W. Construction. Deweloper wykorzystuje dobrą koniunkturę na rynku i przygotowuje kolejne inwestycje. O najbliższych planach informuje Małgorzata Sroka, członek rady nadzorczej J.W. Construction Holding SA.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 13 czerwca 2017 09:00

- Od dłuższego czasu mamy niskie stopy procentowe na rynku i  taka sytuacja, według analityków, ma się utrzymać do połowy przyszłego roku. To powoduje, że mamy dużą chęć inwestowania na rynku nieruchomości - mówi Małgorzata Sroka, członek rady nadzorczej, J.W. Construction Holding SA.

Wykorzystując duży potencjał gruntów, firma J.W. Construction planuje realizację drugiego etapu inwestycji aparthotelowej przy ulicy Kasprzaka na warszawskiej Woli, która dostarczy na rynek 170 apartamentów na wynajem.

- Mamy jeszcze jedną lokalizację w Warszawie, którą przygotowujemy - przy ulicy Pileckiego na Ursynowie. Chcemy pozyskać pozwolenie na budowę jeszcze w tym roku. Inwestycja ma potencjał na wybudowanie ok. 220 jednostek. Ponadto posiadamy działkę w Gdyni przy ulicy Spokojnej, gdzie również planujemy budowę aparthotelu - informuje Małgorzata Sroka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych