PARTNER PORTALU

Jacek Zabiegała dołącza do Cordia

W związku z ekspansją i ciągłym rozwojem w Polsce dewelopera mieszkaniowego Cordia, do zespołu dołączył Jacek Zabiegała, który objął stanowisko Dyrektora Projektów-Trójmiasto. Będzie odpowiedzialny za realizację strategii firmy na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.

Autor: housemarket.pl 18 grudnia 2017 16:05

 - Minęły dwie dekady, odkąd uważnie obserwuję trójmiejski rynek nieruchomości mieszkaniowych. Jest to jeden z tych rynków regionalnych w Polsce, który nie przestaje rosnąć. Nadal pozostaje tu niewykorzystany potencjał w każdym segmencie nieruchomości i ten potencjał chcemy wykorzystać. Ambitne plany Cordia to szansa także dla mnie, żeby spróbować swoich sił w nowej roli - mówi Jacek Zabiegała, dyrektor projektów w Trójmieście, Cordia.

Aglomeracja trójmiejska należy do grupy miast, których wskaźniki na rynku nieruchomości niezmiennie rosną. W III kwartale br. Trójmiasto poprawiło swój wynik sprzedaży względem poprzedniego kwartału o aż 12 proc. i był to rekord w skali kraju. Jednocześnie osiągnęło najwyższy w historii wolumen 2,7 tys. Transakcji. Zdaniem ekspertów dzięki temu okresowi rozkwitu na rynku deweloperskim wkrótce Trójmiasto wyprzedzi pod względem popytu i podaży rynek wrocławski.

- Jacek Zabiegała ma wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Obecna hossa stanowi dla nas najbardziej odpowiedni moment, by podbić trójmiejski rynek. Tym bardziej się cieszę, że na nasz pokład dołączyła osoba, która całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z trójmiejskimi nieruchomościami - komentuje Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający Cordia Polska.

Cordia obecna jest na trzech rynkach Europy Środkowo-Wschodniej: na Węgrzech, w Polsce i Rumunii. Obecnie realizuje łącznie dwie inwestycje w Krakowie i jedną w Warszawie. Trójmiasto będzie trzecim rynkiem mieszkaniowym w Polsce, na którym Cordia planuje rozpocząć działalność.

Jacek Zabiegała od marca 2001 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu „Hanza” Grupa Inwestycyjna. Wcześniej pracował także w amerykańskiej firmie K. Hovnanian Poland. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych