PARTNER PORTALU

Jaguar chce pozyskać środki na kamienice do remontu

Grupa przeprowadza obecnie emisję akcji serii D. Spółka planuje zasilić kapitał obrotowy przeznaczony na zakup kolejnych kamienic do remontu.

Autor: HouseMarket.pl 18 lutego 2016 12:22

Jest to emisja z zachowaniem prawa poboru dla akcjonariuszy w stosunku 1:5. Cena emisyjna akcji wynosi 0,10 zł za sztukę. Dzień ustalenia prawa poboru przypadał na 23.11.2015 r. Zapisy na akcje serii D będą przyjmowane w dniach od 17 lutego do 8 marca 2016 r. Grupa planuje tym samym podnieść kapitał zakładowy z dotychczasowej kwoty 121.382,30 zł do wysokości nie większej niż 728.293,80 zł.

Cel emisji to po pierwsze zasilenie kapitału obrotowego, który spółka zamierza wykorzystać na zakup kolejnych kamienic przeznaczonych do remontu. Po drugie, ta emisja to ukłon w stronę inwestorów, którzy przy cenie emisyjnej równej nominalnej mogą znacząco poprawić sobie średnią cenę zakupu.

- Wczoraj rozpoczęły się zapisy na akcje i liczymy, że zakończą się one sukcesem. Zależy nam też na zwiększeniu ilości akcji, a kolejnym krokiem będzie praca nad wzrostem ich wartości. W mojej opinii, dzisiejsza cena akcji nie odzwierciedla wartości naszego majątku, nie mówiąc już o ich wycenie dyskontującej nasze know-how oraz plany rozwoju - zakończył Wieczorkowski.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych