PARTNER PORTALU

Jarosław Jankowski odchodzi z zarządu Grupy Waryński

Z dniem 4 lipca br. rezygnację z funkcji członka zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa złożył Jarosław Jankowski. Z grupą związany był od ośmiu lat.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2016 14:45

Jarosław Jankowski z Grupą Waryński związany był od 2008 r. Od kwietnia br. pełnił funkcję członka zarządu, a wcześniej przez ponad siedem lat prezesa zarządu. W tym czasie spółka, kojarzona przez lata głównie z produkcją maszyn budowlanych oraz części i podzespołów hydraulicznych, stawiła czoła współczesnym realiom biznesowym, przeprowadzając z sukcesem proces głębokiej restrukturyzacji całej grupy kapitałowej. Spółka została przekształcona w nowoczesną firmę deweloperską, która prowadzi działalność zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym.

Pod kierownictwem Jarosława Jankowskiego, Grupa Waryński, rozpoczęła realizację dwóch projektów mieszkaniowych na warszawskiej Woli – Stacji Kazimierz i Miasta Wola.

Do momentu rezygnacji Jarosława Jankowskiego, Grupa Waryński wspólnie z partnerami uruchomiła 5 etapów projektów mieszkaniowych, zakładających budowę 670 mieszkań, z których już ponad 550 znalazło swoich nabywców. Aktualnie spółka zarządzana przez Mirosława Łozińskiego – Prezesa Zarządu i Przemysława Bednarczyka – Wiceprezesa Zarządu, koncentruje się na realizacji i wprowadzaniu do sprzedaży kolejnych faz projektów mieszkaniowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych