PARTNER PORTALU

Jest zgoda na dwa wspólne przedsięwzięcia Robyga i NCRE II

Robyg i NCRE II Investments Limited uzyskały zgodę Prezesa UOKiK na dokonanie koncentracji w odniesieniu do projektów deweloperskich powadzonych przez utworzone spółki GW Development i ROBYG I.

Autor: HouseMarket.pl 09 grudnia 2015 19:22

Planowana koncentracja polega na utworzeniu przez Robyg oraz NCRE II Investments Limited z siedzibą w Limassol na Cyprze wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą GW Development oraz wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Robyg I.

We wrześniu br. Robyg podpisał z NCRE II Investments Limited list intencyjny dotyczący dwóch projektów deweloperskich, które grupa Robyg zamierza wybudować w Warszawie, w dzielnicach Bemowo oraz Ursus. Oba projekty będą prowadzone przez spółkę oraz NCRE jako wspólne projekty typu joint venture.

Robyg jest spółką publiczną i podmiotem dominującym w grupie kapitałowej Robyg. Spółki należące do grupy kapitałowej Robyg prowadzą działalność deweloperską polegająca głównie na budowie i sprzedaży obiektów mieszkaniowych.

NCRE II jest podmiotem prywatnym. Grupa kapitałowa, do której należy NCRE II, nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej. Jej jedyną aktywnością jest inwestowanie w polski rynek nieruchomości (przy czym ogranicza się to do projektów realizowanych wspólnie z grupą kapitałową Robyg).

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych