PARTNER PORTALU

JR Holding stawia na nieruchomości i OZE

JR Holding zmieniła nazwę i zamierza koncentrować się na działalności w sektorze nieruchomości oraz Odnawialnych Źródeł Energii.

Autor: HouseMarket.pl 24 września 2015 11:20

Każda ze spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej jest rentowna dzięki efektywnemu sposobowi zarządzania. JR Holding będzie koncentrował się obecnie na angażowaniu w projekty inwestycyjne będące stabilnymi oraz posiadającymi dobre perspektywy do osiągania wysokich stóp zwrotu.

- Nasza obecność w sektorze nieruchomości oraz Odnawialnych Źródeł Energii skłoniła nas do zmiany nazwy spółki, która lepiej przedstawia naszą strukturę organizacyjną. Inwestycje w nieruchomości zapewniają nam stabilność biznesową. Natomiast wejście w branżę OZE ma pozwolić na mocny wzrost zysków, dzięki bardzo dobrym perspektywom dla tego sektora - komentuje January Ciszewski, prezes zarządu spółki.

Strategia spółki polega na sprzedaży całego biznesu, a nie tylko samej nieruchomości. Wynika to z przyjętego schematu działania, opartego na dokonywaniu pełnej restrukturyzacji kupowanych nieruchomości, co w konsekwencji pozwala ostatecznemu nabywcy na zakup w pełni zorganizowanego przedsiębiorstwa, które wypracowuje wysokie zyski.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych