PARTNER PORTALU

KB Dom: Kolejna umowa na mieszkania w Wilanowie

Korporacja Budowlana Dom zleciła spółce Fabet-Konstrukcje wykonanie części prac budowlanych na realizowanym w charakterze inwestora zastępczego projekcie mieszkaniowym obejmującym budowę budynku mieszkalnego w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Autor: PAP 03 grudnia 2015 15:55

Korporacja Budowlana Dom podpisała umowę ze spółką Fabet - Konstrukcje w związku z czym suma wartości umów zawartych pomiędzy stronami w okresie ostatnich 12 miesięcy, wyniosła łącznie 11.050.000 zł i przekroczyła 10 proc. kapitałów własnych spółki.

W ramach umowy o największej wartości KB Dom zlecił spółce Fabet-Konstrukcje wykonanie części prac budowlanych na realizowanym w charakterze inwestora zastępczego projekcie mieszkaniowym obejmującym budowę budynku mieszkalnego w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Z tytułu realizacji wykonawca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 7.550.000 zł netto. Termin zakończenia prac budowlanych został ustalony do dnia 15.02.2016 r.

Maksymalna wysokość kar umownych przysługujących każdej ze stron wynosi 10 proc. wynagrodzenia. Przewidziane kary umowne nie wyłączają prawa stron do dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych w przypadku, gdy poniesiona szkoda przekroczy wysokość kar umownych. Pozostałe warunki nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych