PARTNER PORTALU

Kristensen ma za sobą dobry rok

Kristensen Group w minionym roku sprzedał 36 lokali w Apartamentach Bukowa Góra w Wiśle oraz 10 domów w Osadzie Zamkowej w Pasymiu.

Autor: HouseMarket.pl 24 stycznia 2017 12:26

Na 75 lokali w Apartamentach Bukowa Góra w Wiśle (II etap) Kristensen Group sprzedał już 53 apartamenty, z czego 36 w 2016 r. (pozostałe w 2015 r.) Ma tam do dyspozycji 14 wolnych mieszkań, 5 jest zarezerwowanych i czeka na podpisanie umowy notarialnej, a 3 umowy zostaną podpisane w styczniu 2017 r.

– Trochę się obawiam, że jak szybko sprzedamy to, co pozostało w Wiśle, nie będę miał czym się zajmować – śmieje się Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group.

Rekordowym miesiącem pod względem sprzedaży był wrzesień, kiedy to aż 10 osób zostało właścicielami apartamentu wakacyjnego w Wiśle.

– W drugiej połowie roku sprzedaż znacznie przyspiesza, tak się dzieje od kiedy pracuję w branży nieruchomości wakacyjnych. Wiosną i latem wielu klientów podejmuje decyzje zakupowe, spędzając weekend lub wakacje w danej miejscowości turystycznej – mówi Jacek Twardowski.

Średnia cena metra kwadratowego w Wiśle wynosiła ponad 8,45 tys. zł brutto, a średnia cena metra kwadratowego przestronnych lokali w najlepszych lokalizacjach z dużymi tarasami nawet ponad 9,3 tys. zł brutto.

II etap Apartamentów Bukowa Góra w Wiśle zostanie oddany do użytku w kwietniu 2017 r.

Równie dobrze wyglądała sytuacja w Osadzie Zamkowej w Pasymiu, gdzie deweloper sprzedał ostatnich 10 domów. – Wszystkie 22 domy znalazły swoich właścicieli – mówi Jacek Twardowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych