PARTNER PORTALU

Lokum Deweloper ma pomysł na nowe rynki

W podboju warszawskiego i krakowskiego rynku mieszkaniowego Lokum Deweloper stawia przede wszystkim na atrakcyjną lokalizację projektów.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2015 09:13

- Chcemy realizować inwestycje w dobrych lokalizacjach i oferować klientom projekty, które mają wartości dodane – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. – Chodzi nie tylko o wysoki standard mieszkań, ale również zagospodarowanie przestrzeni wspólnej, usługi i dobre skomunikowanie.

Wrocławskiego dewelopera interesują topowe lokalizacje, najlepiej w centrum miasta. W przypadku Warszawy w centrum zainteresowania jest np. prawobrzeżna część miasta.

- Na nowych rynkach będziemy – podobnie jak we Wrocławiu – analizować konkretną lokalizację i dobierać do niej optymalne rozwiązanie – zapewnia Bartosz Kuźniar. - Nawet w ramach jednego osiedla staramy się zróżnicować ofertę i dostosować ją do potrzeb potencjalnych mieszkańców.

Grupa Lokum realizuje obecnie projekty w czterech lokalizacjach obejmujących 773 lokale o łącznej powierzchni blisko 41 tys. mkw. W ramach posiadanych gruntów firma planuje kolejne siedem projektów z około 1 262 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni niemal 67 tys. mkw.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych