PARTNER PORTALU

Marvipol czeka na nowe projekty

Pierwszą połowę roku w sprzedaży Marvipol zamknął na poziomie 262 lokali mieszkalnych i usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 03 lipca 2015 08:37

 Marvipol znalazł w drugim kwartale 2015 r. nabywców na 125 lokali netto wobec 122 lokali rok wcześniej. W całym I półroczu sprzedaż dewelopera wyniosła 262 lokale wobec 378 w I połowie 2014 r.

- Jesteśmy usatysfakcjonowani osiągniętymi tak w czerwcu br., jak i całym minionym półroczu wynikami sprzedażowymi. Konsekwentnie podążamy ścieżką do celu na ten rok, jakim jest m.in. utrzymanie sprzedaży mieszkań w naszej flagowej inwestycji – Central Park Ursynów, na ubiegłorocznym, wysokim poziomie. Równocześnie myślimy już o roku 2016 i kolejnych latach, pracując nad nowymi projektami, które pozwolą nam zwiększyć sprzedaż w strategicznych segmentach działalności Grupy Marvipol. Aktywnie pracujemy nad akwizycjami działek pod nowe inwestycje deweloperskie. Równolegle budujemy również mocne finansowe fundamenty pod dalszy wzrost Grupy, optymalizując strukturę finansowania zewnętrznego Grupy. Wierzę, że nasze wysiłki już wkrótce spotkają się z pozytywnym przyjęciem naszych Interesariuszy  -  komentuje Mariusz Książek, prezes Marvipolu.

Obecnie Grupa Marvipol komercjalizuje gotowe projekty mieszkaniowe. Firma zawarła dwie umowy przedwstępne na zakup nieruchomości z przeznaczeniem pod nowe inwestycje, zlokalizowanych na Bielanach i na Białołęce.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych