PARTNER PORTALU

Marvipol korzysta z potencjału warszawskiej Woli. Nowa działka pod apartamenty w portfelu

Marvipol sfinalizował zakup nieruchomości przy ul. Siedmiogrodzkiej w Warszawie o łącznej powierzchni 6 tys. mkw. Na kupionej działce powstanie kompleks apartamentowy z 12,8 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

Autor: HouseMarket.pl 12 lipca 2017 14:58

– Rejon Ronda Daszyńskiego jest dziś najdynamiczniej rozwijającą się częścią Warszawy. Tylko do końca dekady w tym kwartale Woli zrealizowanych zostanie kilkanaście prestiżowych inwestycji z 900 tys. mkw. powierzchni biurowej, handlowo-usługowej i mieszkaniowej. Marvipol był jednym z pierwszych deweloperów, który dostrzegł ogromny potencjał tej części Warszawy, ruszając, przed 10 laty, z realizacją projektu biurowego Prosta Tower. W marcu 2017 r. sfinalizowaliśmy zakup nieruchomości przy ul. Grzybowskiej, na której zrealizujemy projekt apartamentowy z 23 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Projekt przy ul. Siedmiogrodzkiej doskonale uzupełni naszą ofertę mieszkaniową, umacniając naszą pozycję na rynku – mówi Mariusz Książek, prezes Marvipolu.

Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipolu i dyrektor zarządzający deweloperskiego segmentu Grupy Marvipol, zwraca uwagę na atrakcyjną lokalizację działki. – Nieruchomość jest położona w dogodnej odległości od głównych szlaków komunikacyjnych stolicy, w tym drugiej linii metra i innych linii transportu szynowego. Realizowane w sąsiedztwie projekty biurowe i usługowe sukcesywnie przekładają się rosnący popyt na mieszkania w tym kwartale Warszawy, w tym na wysokiej klasy apartamenty – komentuje Mariusz Poławski.

Zakup działki przy ul. Siedmiogrodzkiej jest czwartą tegoroczną transakcją Marvipol na rynku gruntów. Od początku roku Marvipol, obok zakupu nieruchomości przy ul. Grzybowskiej, kupił również parcelę przy ul. Okrzei w Warszawie oraz działkę w centrum Gdańska, położoną przy ul. Toruńskiej. Wartość transakcji to 37,1 mln zł. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych