PARTNER PORTALU

Marzec z rekordowym wynikiem sprzedaży w spółce ATAL

ATAL sprzedał w marcu 122 mieszkania w całym kraju. Dodatkowo, aż 206 lokali zostało objętych rezerwacją - to najlepszy wynik w historii firmy.

Autor: housemarket.pl 03 kwietnia 2015 10:58

W minionym miesiącu rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w inwestycji ATAL Towers zlokalizowanej w ścisłym centrum Wrocławia. Oferta spółki ATAL powiększyła się także o drugi etap inwestycji Bagry Park w Krakowie oraz Oazy Wilanów w Warszawie. W marcu zakończono również sprzedaż lokali w debiutanckiej na stołecznym rynku inwestycji – Atal Marina Apartamenty.

W marcu w inwestycjach ATAL sprzedanych zostały 122 mieszkania. Nabywców znalazło 19 lokali więcej niż w lutym, a tym samym jest to najlepszy wynik od początku roku. Dodatkowo rezerwacją zostało objętych 206 lokali. Od stycznia w całej Polsce klienci zakupili już od spółki 315 mieszkań.

Największą sprzedaż ATAL odnotował w Krakowie. W małopolskich inwestycjach właścicieli znalazły 43 mieszkania. Jest to znaczący wzrost względem poprzedniego miesiąca – w marcu w Krakowie sprzedano o 11 mieszkań więcej niż w lutym. Dodatkowo, kolejne 84 lokale zostały zarezerwowane. Dobre wyniki sprzedaży spółka odnotowuje również we Wrocławiu. W marcu nabywców znalazły tam 34 lokale, a 81 zostało objętych rezerwacją. Rośnie również zainteresowanie mieszkaniami w łódzkich inwestycjach. W minionym miesiącu sprzedano tam 20 lokali. Szczególną popularnością w tym mieście cieszy się osiedle Nowe Polesie Apartamenty IIIB, gdzie nowi właściciele nabyli 12 mieszkań.

- Od początku 2015 roku sprzedaż mieszkań w inwestycjach intensywnie wzrasta – każdy miesiąc to wzrost o pond 10 mieszkań – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w ATAL S.A.

W marcu zakończono również sprzedaż w pierwszej na stołecznym rynku inwestycji - Atal Marina Apartamenty. W minionym miesiącu nabywcę znalazł ostatni ze 178 zlokalizowanych tam apartamentów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych