PARTNER PORTALU

Matexi Polska z dobrym tempem sprzedaży

Matexi Polska zakończyła pierwszy kwartał 2016 r. z podpisanymi umowami na sprzedaż kolejnych 80 mieszkań. Jest to wynik przewyższający wcześniejsze oczekiwania i plany dewelopera.

Autor: HouseMarket.pl 22 kwietnia 2016 12:34

- Mamy silne poczucie, że dobra dynamika sprzedaży wiąże się z coraz większą rozpoznawalnością marki Matexi w Polsce i dobrymi opiniami naszych dotychczasowych klientów, myślę że właśnie teraz zaczynamy odczuwać efekty długofalowego budowania marki kojarzonej z jakością i przemyślanymi projektami mieszkaniowymi – podkreśla prezes spółki Mirosław Bednarek.

Wartym podkreślenia jest fakt, że deweloperowi z belgijskim rodowodem udało się osiągnąć bardzo satysfakcjonujące wyniki w pierwszym kwartale, mimo że oferta Matexi koncentruje się tylko w niewielkim stopniu na segmencie popularnym dostępnym w programie MdM, a to właśnie ostatnie pule dopłat były największym bodźcem do zakupów w ostatnim okresie. Spółka jest bardzo zadowolona z tempa sprzedaży dobiegających końca inwestycji na Księżycowej i Staffa, a także niesłabnącego zainteresowaniem klientów osiedlem Kolska od Nowa.

Matexi Polska z satysfakcją odnotowuje rekordowe zainteresowanie klientów niedawno wprowadzoną do sprzedaży inwestycją Apartamenty Marymont. Jest to tym bardziej godne odnotowania, że ten pieczołowicie przygotowywany projekt jest pierwszym w ofercie Matexi reprezentującym segment premium.

Deweloper odnotowując satysfakcjonujące tempo sprzedaży we wszystkich realizowanych projektach, jednocześnie przygotowuje się do uruchomienia kolejnych inwestycji m.in. na Bemowie i Bielanach jednocześnie intensywnie poszukując działek dla kolejnych projektów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych