PARTNER PORTALU

Matexi Polska zapowiada dalszy rozwój

W 2015 r. grupa Matexi w Polsce sprzedała 296 mieszkań. W tym samym czasie deweloper wydał swoim klientom klucze do 262 nowych lokali.

Autor: HouseMarket.pl 14 stycznia 2016 16:54

W 2015 roku Matexi otrzymała pozwolenia na użytkowanie 302 lokali w nowopowstałych budynkach. Jednocześnie spółka definitywnie zamknęła sprzedaż mieszkań w inwestycjach Na Romera i Słodowiec Park.

W miejsce wyprzedanych inwestycji do oferty dewelopera trafił drugi etap inwestycji Kolska od Nowa. Deweloper zakupił także grunty pod dwa nowe projekty, przy ul. Człuchowskiej na Bemowie i na centralnych Bielanach przy ul. Żeromskiego. Spółka uzyskała też pozwolenia na budowę 722 lokali na posiadanych już gruntach m.in. przy ul. Pereca w Śródmieściu i Lektykarskiej na Marymoncie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sprzedaży, jak również z dokonanych w ubiegłym roku akwizycji oraz przegotowania naszego portfela inwestycyjnego na posiadanych działkach. Udało nam się zrealizować wszystkie ubiegłoroczne cele. W 2016 roku zakładamy kolejną znaczącą zwyżkę sprzedaży do poziomu 400 lokali. Zamierzamy również kontynuować rozwój oferty o nowe lokalizacje – twierdzi prezes zarządu Matexi Polska Mirosław Bednarek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych