PARTNER PORTALU

Michał Witkowski nowym dyrektorem sprzedaży w Skanska Residential Development

Od 1 lipca br. stanowisko dyrektora sprzedaży w Skanska Residential Development Poland objął Michał Witkowski. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż, obsługę klienta i zarządzanie nieruchomościami spółki w Polsce. Dotychczasowy dyrektor sprzedaży i marketingu Jakub Zagórski będzie pełnił, jak do tej pory, obowiązki dyrektora marketingu i komunikacji dla projektów mieszkaniowych Skanska.

Autor: Housemarket.pl 06 lipca 2015 11:39

Michał Witkowski przez osiem lat zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w Atlas Estates, spółce giełdowej inwestującej w nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W Skanska Residential Development Poland, firmie deweloperskiej realizującej wysokiej jakości projekty mieszkaniowe, będzie odpowiadał za wdrożenie i realizację strategii sprzedażowych projektów. Obecnie Skanska realizuje dwie inwestycje – Park Ostrobramska na warszawskiej Pradze-Południe oraz Osiedle Mickiewicza na styku Żoliborza i Bielan, będące pierwszym w Polsce osiedlem certyfikowanym w systemie BREEAM. Wszystkie projekty Skanska charakteryzuje doskonała lokalizacja, funkcjonalny układ pomieszczeń i ciekawe rozwiązania w przestrzeni wspólnej.

Michał Witkowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył także program Executive MBA prowadzony przez Szkołę Główną Handlową oraz Uniwersytet Minnesota w USA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych