PARTNER PORTALU

Nie zwalnia sprzedaż mieszkań w Echo Investment

Echo Investment podnosi sprzedaż. W I kwartale 2018 roku inwestor podpisał umowy przedwstępne na 348 mieszkań. Jest to o 35 procent więcej niż w analogicznym okresie z roku ubiegłego. Wzrost zauważalny jest również w liczbie zawartych umów ostatecznych.

Autor: housemarket.pl 05 kwietnia 2018 09:30

Pierwszy kwartał bieżącego roku był dla Echo Investoment bardzo udany. Od stycznia do marca inwestor podpisał umowy przedwstępne na 348 mieszkań. W analogicznym okresie ubiegłego roku umowy dotyczyły 257 mieszkań. 

Pierwszy kwartał był znacznie lepszy również jeśli chodzi o sfinalizowanie umów. Deweloper podpisał 108 aktów przenoszących własność mieszkań. Jest to prawie o dziesięć mieszkań więcej niż w pierwszym kwartale 2017 roku. 

- Naszym strategicznym celem jest zajęcie pozycji lidera wśród deweloperów mieszkaniowych. Z każdym kwartałem jesteśmy bliżej, co potwierdzają wyniki sprzedaży i przekazań mieszkań. W całym 2018 r. będziemy powiększać i udoskonalać naszą ofertę. Rozpoczniemy budowę ponad 1 400 mieszkań w dziewięciu projektach – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

Echo Investment realizuje swoje projekty w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Wśród inwestycji, które spółka zaproponuje szukającym mieszkania w 2018 r., znajdą się m.in. kolejne etapy Browarów Warszawskich, Osiedla RE:SET w sąsiedztwie największej dzielnicy biznesowej czy Mojego Miejsca na Dolnym Mokotowie.

W planach jest także start budowy nowego wielofunkcyjnego, miastotwórczego projektu – tym razem w Krakowie, w okolicy ul. Wita Stwosza. Ponadto Echo rozpocznie prace budowlane na kolejnych nowych inwestycjach w Krakowie i Poznaniu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych