PARTNER PORTALU

Nie zwalniamy tempa. Będziemy budować w nowych miastach

Pierwsza połowa roku dla J.W. Construction Holding była bardzo udana. Przyczyniła się do tego nie tylko dobra sytuacja w branży mieszkaniowej, ale też jasno określone i konsekwentnie realizowane cele. O najbliższych planach firmy opowiada Małgorzata Szwarc-Sroka, członek rady nadzorczej J.W. Construction Holding.

Autor: housemarket.pl 06 września 2017 09:17

Potwierdzamy, że sprzedaż kształtuje się na bardzo dobrym poziomie. W pierwszym półroczu sprzedaliśmy 850 lokali w porównaniu do 733 lokali w analogicznym okresie roku ubiegłego. Oznacza to wzrost o blisko 16%.

Nieustannie obserwujemy również rynek a szczególnie miasta, w których działamy: Warszawę, Gdynię, Poznań czy Katowice. Jesteśmy także otwarci na nowe kierunki, jak na przykład Kraków, gdzie w lipcu br. wygraliśmy przetarg na zakup nieruchomości. Inną lokalizacją jest Gdańsk, gdzie w czerwcu zawarliśmy przedwstępną umowę nabycia działek położonych przy ulicy Starowiejskiej. Cały czas też rozglądamy się za kolejnymi działkami.

Jeśli chodzi o przyszłość, szczególnie istotne dla spółki będzie rozpoczęcie realizacji ostatniego etapu osiedla Bliska Wola na niemal 1.500 lokali, który ze względu na wyjątkową architekturę będzie zwieńczeniem tego flagowego projektu.

Oczekujemy jeszcze na pozwolenie na budowę dla naszych pozostałych warszawskich inwestycji mieszkaniowych obejmujących łącznie prawie 1.700 lokali oraz aparthoteli w Warszawie i Gdyni. W naszym portfolio znajdują się bowiem nie tylko inwestycje mieszkaniowe z segmentu popularnego. Mocno skupiamy się również na apartamentach luksusowych, np. Hanza Tower w Szczecinie czy też obiektach hotelowych, tj Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju i Hotel Dana w Szczecinie. Inwestujemy również w budynki aparthotelowo-komercyjne, jak Varsovia Apartamenty Jerozolimskie, do których wkrótce dołączą także Varsovia Apartamenty Kasprzaka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych