PARTNER PORTALU

Nieruchomości komercyjne i na wynajem w planach Inpro

Inpro chce realizować więcej projektów mieszkaniowych, w tym w segmencie mieszkań na wynajem. Grupa planuje również zwiększyć zaangażowanie w projektach komercyjnych - dowiedział się HouseMarket.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2015 08:42

- Zamierzamy w najbliższym czasie rozpocząć realizację biurowca w Gdańsku w ramach naszego dużego projektu Harmonia Oliwska - mówi Piotr Stefaniak, prezes zarządu Inpro. - Obok osiedla na 550 mieszkań powstaje biurowiec o powierzchni blisko 20 tysięcy metrów kwadratowych.

Inpro chce kontynuować dotychczasową strategię. - Działamy na rynku trójmiejskim rozwijając działalność w segmencie popularnym i w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Systematycznie poszukujemy gruntów pod nowe projekty deweloperskie, o atrakcyjnej lokalizacji przy cenie zakupu gruntu umożliwiającej zachowanie satysfakcjonującej marży - mówi prezes Inpro. - Jak można zauważyć po wynikach sprzedażowych, zainteresowanie mieszkaniami wzrasta i mamy nadzieję, że ta tendencja utrzyma się przez dłuższy czas.

Deweloper przymierza się również do przygotowania oferty pod Fundusz Mieszkań na Wynajem. - BGK to dla nas duży i wiarygodny partner, w dodatku hurtowy - mówi Piotr Stefaniak. - Fundusz chcąc słusznie kupić cały budynek musi z odpowiednim wyprzedzeniem podjąć rozmowy z deweloperem. Budowanie osiedli z mieszkaniami na wynajem to znakomity pomysł rozszerzający rynek nieruchomości. Coraz więcej osób będzie chciało wynająć mieszkania w dużych miastach.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych