PARTNER PORTALU

Nowi członkowie rady nadzorczej Echo Investment

Na dzisiejszym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy spółki Echo Investment odwołano wszystkich obecnych członków rady nadzorczej.

Autor: Propertynews.pl 13 kwietnia 2015 16:15

Nowa rada nadzorcza Echo Investment będzie liczyła siedem osób. W jej skład nie wejdzie żaden z dotychczasowych członków - wynika z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł portal Propertynews.pl.

Na chwilę obecną wszystkie nazwiska członków nowej rady nie są znane. Wiadomo jedynie, że w jej skład wszedł Stefan Kawalec, były wiceminister finansów, przedstawiciel PZU TFI, jednego z udziałowców Echo Investment.

Nowa rada została powołana warunkowo. Jej działalność zależy od pozytywnej decyzji urzędów zatwierdzających transakcję przejęcia udziałów w spółce Echo Investment.

To kolejny krok w kierunku przejęcia kieleckiego dewelopera przez Griffin Group. Pod koniec lutego br. firma należąca do Michała Sołowowa zawarła umowę dotyczącą pośredniego zbycia akcji kieleckiego dewelopera na rzecz funduszy Griffin Real Estate i PIMCO.

Echo Investment to firma inwestycyjno-deweloperska z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. 

Przeczytaj więcej na stronie propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych